DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA ELŻBIETA SOCHA | tel. +48 504 989 922 | e-mail: gastronomia.e.socha@wp.pl

O Firmie

Działalność Gastronomiczna Elżbieta Socha to niewielka, rodzinna firma cateringowa z blisko trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie zbiorowego żywienia dzieci i młodzieży w warszawskich placówkach szkolnych i przedszkolnych.

Naszym atutem jest przede wszystkim indywidualne podejście do każdego dziecka jak i rodzica. Doskonale rozumiemy potrzeby dzieci oraz jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony rodziców.

Priorytetem naszej działalności jest zapewnienie dzieciom zdrowych, pełnowartościowych oraz zrównoważonych posiłków, eliminując z naszego menu produkty przetworzone. Dlatego też w przygotowywaniu naszych jadłospisów pomaga nam renomowany warszawski dietetyk. 

Ponadto, oferujemy szeroką gamę diet, między innymi bezglutenową, bezmleczną, wegetariańską, cukrzycową, alergii pokarmowych czy też dietę wynikającą z przekonań religijnych. Przygotowując posiłki dla dzieci stawiamy na wysoką jakość produktów. Współpracujemy z dostawcami mięsa oraz warzyw oferującymi certyfikowane produkty, spełniające wszelkie normy żywieniowe, o których doborze nie decyduje tylko cena. Korzystamy wyłącznie ze świeżych warzyw i owoców, unikamy przetworzonych produktów, zapewniając dzieciom zdrowe i smaczne posiłki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Uczestniczymy w programie „Menu bez glutenu” utworzonym przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
Oferta


Zapraszamy do zapoznania sie z naszą Ofertą: